UPSSS! JavaScript nie działa sprawdź ustawienia przeglądarki

Logowanie Rejestracja
Katalog książek :: INNE
Sortowanie:
Strona: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 / 18
Edukacja sukcesu Jak kształcić twórczych inżynierówJest to bez wątpienia unikalna pozycja literatury fachowej dotycząca kształcenia inżynierów. o więcej, przedstawiona w taki sposób, aby inżynierowie osiągnęli sukces zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.
55,00 zł
Dostępność: brak - zapytaj

przechowalnia
Ryzyko w eksploatacji systemów zbiorowego zaopatrzenia w wodęProblematyka zawarta w monografii to efekt badań naukowych i odczucie pilnej potrzeby zwrócenia uwagi na obszar oceny niezawodności i bezpieczeństwa dostawy wody do odbiorców.
Wydawnictwo: Seidel-Przywecki
52,00 zł

przechowalnia
Podstawy budowy infrastruktury informacji przestrzennejInfrastruktura informacji przestrzennej należy do stosunkowo młodej, liczącej około 30 lat, dziedziny wiedzy zwanej geoinformatyką, geomatyką czy GIS (Geographic Information Systems, czyli „systemy informacji geograficznej").
29,00 zł
Dostępność: brak - zapytaj

przechowalnia
Kultura organizacyjna w zróżnicowanym wyznaniowo otoczeniuPrzedmiotem pracy jest kultura organizacyjna pozostająca pod wpływem kultury religijnej istniejącej w otoczeniu organizacji. Do wyjaśnienia wpływu religii na kulturę organizacyjną w pracy posłużono się modelem kultury E. Scheina.
37,00 zł

przechowalnia
Region radomski w strukturze przestrzennej kraju od przeszłości do współczesnościPraca jest zbiorem opracowań podejmujących szeroki wachlarz problemów od czysto ekonomicznych do polityczno- prawnych. Przedmiotem badań jest nie tylko samo miasto Radom, ale i cały podregion radomski
31,00 zł
25,00 zł

przechowalnia
Normy laboratoryjne1. Chemia kliniczna 2. Hematologia Erytrocyty Leukocyty Limfocyty Komórki szpiku kostnego Wartości hematologiczne Krzepnięcie 3. Hormony 4. Skróty
14,00 zł
Dostępność

przechowalnia
Choroby owadów użytkowychOwady użytkowe to przede wszystkim pszczoła miodna, jedwabnik i trzmiel.
21,00 zł
Dostępność: brak - zapytaj

przechowalnia
Od narodzin "Solidarności" do Trzeciej Rzeczypospolitej. Przemiany społeczno-polityczne w województwie olsztyńskim (1980-1989)Lata osiemdziesiąte XX wieku należą do jednych z bardziej dramatycznych, ale równocześnie najważniejszych okresów historii PRL.
17,00 zł

przechowalnia
Bezpośrednia partycypacja pracowników w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Możliwości, przesłanki, uwarunkowaniaCzłowiek jest istotą społeczną, a potrzeba przynależności odgrywa ważną rolę od chwili jego narodzin, Małe dziecko potrzebuje do życia rodziny, czyli małej grupy społecznej.
27,00 zł

przechowalnia
Translatologiczna teoria i pragmatyka przekładu artystycznego Nowatorstwo i odmienność podręcznika Marii Krysztofiak Translatologiczna teoria i pragmatyka przekładu artystycznego wywodzą się z nowoczesnego spojrzenia na tłumaczenie.
42,00 zł
Dostępność: brak - zapytaj

przechowalnia
Strona: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 / 18
Księgarnia Techniczna zamieszcza w ofercie głównie podręczniki akademickie oraz książki techniczne przede wszystkim z dziedzin takich jak mechanika techniczna, podstawy konstrukcji, technologia gastronomiczna. Główne wydawnictwa w ofercie to Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska oraz POLSL.
Wszelkie sugestie odnośnie zapotrzebowania na określone książki techniczne i podręczniki akademickie prosimy zgłaszać poprzez email podany w zakładce Kontakt
Księgarnia Techniczna - XML Sitemap
©Księgarnia Techniczna. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved

Wykonanie: inż. Agnieszka Kamińska