UPSSS! JavaScript nie działa sprawdź ustawienia przeglądarki

Logowanie Rejestracja
Promocja! Ford Sierra :: 52,00 zł ::.
Wyszukiwarka(odnaleziono: 38) nowe wyszukiwanie
Sortowanie:
Strona: [1] 2 3 4 / 4
Zeszyt zawiera ćwiczenia, które pomagają opanować zagadnienia gramatyczne omawiane zwykle w drugim i trzecim roku nauki języka niemieckiego. Jest kontynuacją zeszytu ćwiczeń Grammatik in Übungen tejże autorki i wraz z nim stanowi całość wyczerpującą zakres zagadnień gramatycznych przewidzianych programem szkoły podstawowej.
5,00 zł

przechowalnia
Koędy i pastorałki
Kamińska Danuta
Piętnaście kolęd i pastorałek, które wprowadzają czytelnika w zaczarowany, świąteczny nastrój. Pięknie ilustrowane wiersze na wyjątkowe wieczory.
9,00 zł

przechowalnia
Motylek Bazylek i inne wierszyki dla najmłodszych
Kamińska Danuta
Wierszyki dla najmłodszych.
Świat zwierzątek, świat dobra i miłości.
Pięknie ilustrowana książeczka, która pokazuje dzieciom świat pozbawiony agresji.
7,00 zł

przechowalnia
Urodziny Zuzi i inne wierszyki dla najmłodszych
Kamińska Danuta
Urocze wierszyki dla najmłodszych autorstwa Danuty Kamińskiej.
7,00 zł

przechowalnia
Unterwegs Reportagen. W drodze. Reportaże
Publikacja w języku polskim i niemieckim.
Książka zawiera trzynaście opowieści pióra austriackiego pisarza, publicysty oraz scenarzysty radiowego i filmowego.
12,00 zł

przechowalnia
Saniami do nieba
Sobków Michał
W swojej kolejne książce, Saniami do nieba, autor ponownie wraca wspomnieniami do Koropca, gdzie spędził dzieciństwo i młodość. W fabularyzowanej formie przedstawia tragiczny los koropieckich Żydów podczas II wojny światowej. Opowiadając historię, w którą wplata nawet wątek miłosny i kryminalną intrygę, z bliska ukazuje ludzkie cierpienie oraz rozpaczliwą walkę o przetrwanie, a w końcu nieuchronną zagładę.
12,00 zł

przechowalnia
Samo życie
Sobków Michał
Książka wrocławskiego lekarza Michała Sobkowa, znanego już z tak zadomowionych na rynku czytelniczym książek, jak Koropiec nad Dniestrem. Ze wspomnień wrocławskiego lekarza i Ospa we Wrocławiu, jest szczególnym dokumentem minionej epoki...
12,00 zł

przechowalnia
W krainie łamigłówek logicznych i matematycznych
Sikorski Eugeniusz
Łamigłówki zamieszane w różnych czasopismach adresowane są na ogół do jak najszerszego grona czytelników. Dlatego i tę książkę mogą czytać z powodzeniem niemal wszyscy, począwszy od czwarto - czy piątoklasistów, a skończywszy na czytelnikach dorosłych, którzy dawno już ukończyli naukę i wielu rzeczy ze szkoły nie pamiętają. Sprzyja temu opatrzenie każdego rozwiązania drobiazgowym komentarzem. Dzięki temu jestem pewien, że nie znajdzie się czytelnik, dla którego w tej książce byłoby cokolwiek niezrozumiałego.
21,00 zł

przechowalnia
Podróż w nieznane
Sobków Michał
"Podróż w nieznane" to przejmująca opowieścią o przełomowym w życiu autora czasie repatriacji. Poznajemy kilkunastoletniego chłopca, którego zamiast powrotu do normalności po tragicznych latach wojny czeka kolejne brzemię. Najpierw bolesne rozstanie z rodzinnymi stronami, pełna udręki, przedłużająca się w nieskończonośą podróż. Potem osiedlenie się w nowym, obcym środowisku, pośród Niemców - tak innych pod każdym względem, przed chwilą wrogów...Wreszcie niełatwa stabilizacja - praca na roli, szkoła, a po niej studia medyczne - nie tylko w nowym otoczeniu, ale i w nowej epoce, kiedy trzeba było uważaą na każde słowo i każdy gest. Wymowa konkretu jest tu tak silna, że ta skromna wszak książeczka wyraźnie wpisuje się w historyczny kontekst syntezy losów Polaków zmuszonych do opuszczenia wschodnich kresów Rzeczypospolitej po II wojnie światowej.
12,00 zł

przechowalnia
Wykaż, że... - zbiór zadań z geometrii
Mizia Stefan
Zbiór zadań pisałem z myślą o nauczycielach, którzy chcieliby przygotować swoich uczniów do udziału w konkursach i olimpiadach matematycznych. Dla ułatwienia pracy i zachęcenia większość zadań podana jest z rozwiązaniem, którego nie trzeba szukać z tyłu książki.
30,00 zł

przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 / 4
Księgarnia Techniczna zamieszcza w ofercie głównie podręczniki akademickie oraz książki techniczne przede wszystkim z dziedzin takich jak mechanika techniczna, podstawy konstrukcji, technologia gastronomiczna. Główne wydawnictwa w ofercie to Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska oraz POLSL
Księgarnia Techniczna - XML Sitemap
©Sprzedaż Książek. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved

Wykonanie: inż. Agnieszka Kamińska