UPSSS! JavaScript nie działa sprawdź ustawienia przeglądarki

Logowanie Rejestracja
Promocja! Peugeot 406 :: 51,00 zł ::.
Wyszukiwarka(odnaleziono: 14) nowe wyszukiwanie
Sortowanie:
Strona: 1 [2] / 2
Jak nauczyć psa porządku? Praktyczny program szkolenia dla psów w każdym wieku
Schwartz Charlotte
Niniejsza książka ma naukę przyspieszyć i ułatwić życie tobie i twemu psu. Pomoże ci zrozumieć, co pies myśli na temat potrzeb fizjologicznych. I przekonasz się, że taka nauka nie jest, jak uważają niektórzy, jakimś spędzającym sen z powiek horrorem. Nauczysz nowego przyjaciela rozróżniać pory wyjść ?za potrzebą" i wyjść dla zabawy. Stanie się to szybciej niż wydawało ci się możliwe i przy okazji dowiesz się sporo o swoim psie. Mówimy tu jak uczyć porządku dorosłe psy.
Wydawnictwo: Wydawnictwo REA
24,90 zł

przechowalnia
Organizacja pracy w hotelarstwie cz 1. Podręcznik do nauki zawodu Technik hotelarstwa
Orłowska Joanna, Tkaczyk Małgorzata
Hotelarstwo jest rodzajem usługi, która polega na zorganizowanym udzielaniu gościny. Hotelarz powinien mieć świadomość, że oferowane przez niego usługi muszą być na wysokim poziomie. Dlatego tak dużą wagę przywiązuj e się do doboru i szkolenia kadry pracowników zakładów hotelarskich. Hotelarz powinien mieć odpowiednie predyspozycje fizyczne i psychiczne, szeroką wiedzę oraz umiejętność komunikowania się.
Wydawnictwo: Wydawnictwo REA
22,00 zł

przechowalnia
Podstawy rachunkowości i finansów w hotelarstwie. Podręcznik do nauki zawodu Technik hotelarstwa
Hajdamowicz Alina, Książek Krystyna
Jest to podręcznik opracowany zgodnie z podstawą programową oraz programem nauczania dla zawodu technik hotelarstwa. Celem niniejszego opracowania jest umożliwienie uczniom i słuchaczom zapoznanie się z podstawowymi zagadnieniami rachunkowości hotelowej. Treści merytoryczne zawarte w podręczniku przygotowane zostały w oparciu o aktualne źródła wiedzy oraz na doświadczeniach dydaktycznych i praktycznych autorów.
Wydawnictwo: Wydawnictwo REA
23,00 zł

przechowalnia
Usługi turystyczne. cz 1. Podręcznik do nauki zawodu technik hotelarstwa
Cymańska - Grabowska Barbara, Steblik - Wlaźlak Barbara
USŁUGI TURYSTYCZNE - podręcznik przeznaczony dla uczniów i słuchaczy kształcących się w zawodzie technik hotelarstwa oraz osób zainteresowanych dynamicznie rozwijającą się dziedziną życia, jaką jest turystyka. Materiał został podzielony na dwie części.
Wydawnictwo: Wydawnictwo REA
27,00 zł

przechowalnia
Strona: 1 [2] / 2
Księgarnia Techniczna zamieszcza w ofercie głównie podręczniki akademickie oraz książki techniczne przede wszystkim z dziedzin takich jak mechanika techniczna, podstawy konstrukcji, technologia gastronomiczna. Główne wydawnictwa w ofercie to Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska oraz POLSL
Księgarnia Techniczna - XML Sitemap
©Sprzedaż Książek. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved

Wykonanie: inż. Agnieszka Kamińska