UPSSS! JavaScript nie działa sprawdź ustawienia przeglądarki

Logowanie Rejestracja

Informacje o produkcie

Kryształowe Czaszki


Kryształowe Czaszki
  Cena:

Ilość

przechowalnia

10,00 zł

Dostępność: jest w magazynie sklepu
Dostępna ilość: 1
Najniższy koszt wysyłki to tylko 13,00 zł

Najedź aby zobaczyć wszystkie koszty wysyłki

Specyfikacja książki
Ilość stron
318
Okładka
miękka
Format
B5
Rok wydania
2004
Język
polski
ISBN
83-7377-144-1
  Cena:

Ilość

przechowalnia

10,00 zł

Kryształowe czaszki są tajemnicą, która wciąż czeka na odkrycie. Ich niezwykłe właściwości możesz odkryć sam, przebywając w ich towarzystwie. Energię, jaką w sobie posiadają, możesz wykorzystać bezpośrednio lub naładować nią naturalny kryształ, który wspomoże Cię w uzdrawianiu problemów fizycznych i emocjonalnych. Dzięki temu rozwiniesz komunikację telepatyczną, rozbudzisz uzdolnienia duchowe i paranormalne, a nawet będziesz mógł skontaktować się ze swoimi duchowymi przewodnikami.

W książce zapoznasz się z podstawami uzdrawiania jakie prowadzi Joshua z Desy przy pomocy kryształowych czaszek. Dowiesz się dlaczego poświęcili oni swoje życie, by kryształowe czaszki udostępnić ludziom na całym świecie i dlaczego wierzą, że ci szczególni kryształowi przyjaciele stanowią najpotężniejsze narzędzie uzdrawiania globalnego i indywidualnego.
  Cena:

Ilość

przechowalnia

10,00 zł

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator
Księgarnia Techniczna zamieszcza w ofercie głównie podręczniki akademickie oraz książki techniczne przede wszystkim z dziedzin takich jak mechanika techniczna, podstawy konstrukcji, technologia gastronomiczna. Główne wydawnictwa w ofercie to Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska oraz POLSL
Księgarnia Techniczna - XML Sitemap
©Sprzedaż Książek. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved

Wykonanie: inż. Agnieszka Kamińska