UPSSS! JavaScript nie działa sprawdź ustawienia przeglądarki

Logowanie Rejestracja

Informacje o produkcie

Radość Życia. Przesłanie Johna Lennona dla świata


Radość Życia. Przesłanie Johna Lennona dla świata
  Cena:

Ilość

przechowalnia

10,00 zł

Dostępność: jest w magazynie sklepu
Dostępna ilość: 1
Najniższy koszt wysyłki to tylko 13,00 zł

Najedź aby zobaczyć wszystkie koszty wysyłki

Specyfikacja książki
Ilość stron
159
Okładka
miękka
Format
A5
Rok wydania
2003
Język
polski
ISBN
978-83-73770-39-3
  Cena:

Ilość

przechowalnia

10,00 zł

Istotą człowieczeństwa jest ciągły rozwój, wchodzenie na coraz wyższe poziomy świadomości i samorozwoju. Może nam w tym pomóc channeling, metoda pracy z energią, dzięki której poznajemy to, co niedostępne w normalnym stanie świadomości. Możemy kontaktować się z istotami, które, będąc same na wyższym poziomie rozwoju duchowego, wprowadzą nas w krajobraz naszej zbiorowej duchowości i skłonią do zastanowienia się nad głębią własnej duszy, jej rolą i miejscem we wszechświecie. Mocą stwórczą naszej wyobraźni, podobnie jak autor książki, dostrzeżemy obraz miłości i światła, ich mocy i potęgi, zdolnej zmieniać świat. Odkryj związki między ciałem, umysłem i duchem.

Fragment: Toni: John, próbuję zrozumieć, co się dzieje. Wczorajsza rozmowa z tobą była dla mnie bardzo dziwnym przeżyciem. Ciekaw jestem, dlaczego doszło do tego dialogu. Mniej więcej przed rokiem miałem sen o tobie. Scenerią tego snu był wielopoziomowy parking, miałem wrażenie, że w Nowym Jorku. Moja żona Martine i ja byliśmy tam sami. Idąc przez ten parking spotkałem ciebie z żoną i synem. Siedzieliście w starym, czerwonym amerykańskim kabriolecie i nie mogłeś zapalić silnika. Rozpoznałem was wszystkich. Pomogłem ci zapalić silnik, a potem ty poprosiłeś mnie, żebym kiedyś do ciebie wpadł, to pogadamy. Byłem zaskoczony i zapytałem, jak mogę się z tobą skontaktować, skoro nie wiem, gdzie mieszkasz, nie znam twojego adresu. Uśmiechnąłeś się i powiedziałeś: Po prostu zapytaj o Johna, jakby wszyscy wiedzieli, gdzie cię znaleźć i jakby to pytanie miało sprawić, że automatycznie cię odnajdę. Następnego dnia w pracy opowiedziałem ten sen Vivienne, która jest bardzo medialna i ma wielką intuicję, ona zaś bez żadnego rozsądnego powodu wspomniała, że może powinienem skontaktować się z tobą przez channeling. W ciągu następnych tygodni te słowa kilkakrotnie do mnie wracały, ale potem przestałem o tym myśleć. Prawdę mówiąc, przypomniałem sobie o tym śnie dopiero w ostatnim tygodniu, gdy Vivienne, która w poniedziałki przed południem prowadzi zajęcia z rozwoju intuicji, na które zwykle uczęszczam, zatrzymała na mnie wzrok i powiedziała: Może powinieneś porozmawiać z Johnem. Nic na to nie odrzekłem, bo w towarzystwie całej grupy poczułem się nieco skrępowany, ale zdziwiło mnie, że znów usłyszałem od niej te słowa. Kilkakrotnie w ciągu ostatnich dni, gdy leżałem w łóżku nie śpiąc, słowa Vivienne wracały do mnie, ale znów tylko jako przelotna myśl, której nie poświęcałem większej uwagi. Jednak gdy wczoraj rano przyszedłem do pracy, Vivienne oznajmiła, iż choć na początku nie chciała mi tego mówić, to teraz jednak czuje, że powinna. Ma mocne uczucie, że powinienem porozmawiać z Johnem. Przypomniałem sobie wtedy, że przed kilkoma dniami moja żona Martine przyniosła do domu pożyczony od kogoś podręcznik Reiki. Gdy go otworzyłem, zobaczyłem na pierwszej stronie zdjęcie Johna i cytat z Imagine. Natychmiast poczułem, że coś w tym musi być.
  Cena:

Ilość

przechowalnia

10,00 zł

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator
Księgarnia Techniczna zamieszcza w ofercie głównie podręczniki akademickie oraz książki techniczne przede wszystkim z dziedzin takich jak mechanika techniczna, podstawy konstrukcji, technologia gastronomiczna. Główne wydawnictwa w ofercie to Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska oraz POLSL
Księgarnia Techniczna - XML Sitemap
©Sprzedaż Książek. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved

Wykonanie: inż. Agnieszka Kamińska