Księgarnia Techniczna | Podręczniki akademickie | Książki techniczne
Księgarnia Techniczna
  • Nauka
  • Edukacja
  • Technika
serdecznie zaprasza specjalistów po

książki techniczne

a także studentów - oferujemy

podręczniki akademickie
Sprzedajemy książki jako księgarnia wysyłkowa oraz w tradycyjnej księgarni
Księgarnia Techniczna | Podręczniki akademickie| Książki techniczne (0)
Katalog » INNE
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Informacje o produkcie:
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Time - series analysis of road safety trends aggregated at national level in europe for 2000-2010 NOWOŚĆ!
Dostępność: jest w magazynie sklepu
Dostępna ilość: 1
Autor
Specyfikacja książki
Ilość stron
84
Okładka
miękka
Format
B5
Rok wydania
2015
Język
angielski

Najniższy koszt wysyłki to tylko 13,00 zł
  Cena:

Ilość

przechowalnia

19,00 zł

"Time-series analysis of road safety trends aggregated at national level in Europe for 2000–2010" to monografia związana z tematyką bezpieczeństwa transportu drogowego. Autorki prezentują w niej założenia teorii szeregów czasowych i wskazują możliwości wykorzystania jako narzędzia analitycznego umożliwiającego modelowanie długofalowych trendów bezpieczeństwa na poziomie krajowym.
Książka składa się z dwóch głównych części. Pierwsza odnosi się do metodyki modelowania bezpieczeństwa transportu, ze szczególnym uwzględnieniem możliwości wykorzystania teorii szeregów czasowych, druga jest zaś syntezą doświadczeń w tym zakresie zebranych przez dwa ważne zespoły badawcze, które funkcjonowały w Europie na przestrzeni dekady 2000–2010: "International Cooperation on Time Series Analysis" oraz "SafetyNet – Building the European Road Safety Observatory". Jako członkinie tych zespołów autorki prezentują przykłady modelowania szeregów czasowych z wykorzystaniem różnego rodzaju danych o bezpieczeństwie transportu drogowego dla wybranych państw europejskich, w tym Polski i Francji.
Książka jest przeznaczona dla pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów kierunku transport i bezpieczeństwo. Może służyć za przewodnik po szeroko pojętej tematyce modelowania bezpieczeństwa transportu drogowego.

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Księgarnia Techniczna zamieszcza w ofercie głównie podręczniki akademickie oraz książki techniczne przede wszystkim z dziedzin takich jak mechanika techniczna, podstawy konstrukcji, technologia gastronomiczna. Główne wydawnictwa w ofercie to Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska oraz POLSL.
Wszelkie sugestie odnośnie zapotrzebowania na określone książki techniczne i podręczniki akademickie prosimy zgłaszać poprzez email podany w zakładce Kontakt


Księgarnia Techniczna - XML Sitemap


Aktualna Data: 2019-09-18 08:57
© Księgarnia Techniczna. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.