UPSSS! JavaScript nie działa sprawdź ustawienia przeglądarki

Logowanie Rejestracja

Informacje o produkcie

Prawo budowlane z omówieniem i komentarzem PROMOCJA!


Prawo budowlane z omówieniem i komentarzem
  Cena:

Ilość

przechowalnia

28,00 zł
10,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,00 zł

Dostępność: jest w magazynie sklepu
Dostępna ilość: 1
Najniższy koszt wysyłki to tylko 13,00 zł

Najedź aby zobaczyć wszystkie koszty wysyłki

Specyfikacja książki
Ilość stron
366
Okładka
miękka
Format
B5
Rok wydania
2016
Język
polski
ISBN
978-83-7842-113-9
  Cena:

Ilość

przechowalnia

28,00 zł
10,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,00 zł

Książka ma także charakter dydaktyczny. Jest przeznaczona dla studentów budownictwa, architektury i urbanistyki oraz uczestników procesu budowlanego. Dla pełniejszego zrozumienia przepisów prawa w ramach wprowadzenia przedstawiono otoczenie prawne i instytucjonalne procesu inwestycyjno - budowlanego oraz jego strukturę i uwarunkowania.
Zasadnicza część książki ma strukturę ustawy. W poszczególnych rozdziałach omówiono zakres tematyczny, przedstawiono oryginalne brzmienie przepisów prawnych na dzień 1 października 2013 r., zamieszczono komentarz do niektórych ważniejszych lub kontrowersyjnych rozwiązań prawnych. Przy opracowaniu komentarzy często wykorzystano glosy Naczelnego Sądu Administracyjnego, stanowiska Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego i orzeczenia instytucji orzekających.
W pierwszej części książki zwrócono dużą uwagę na proces inwestycyjno - budowlany, jego organizację i uwarunkowania, otoczenie prawne i instytucjonalno - gospodarcze, by przedstawione w dalszych częściach książki przepisy prawa budowlanego były bardziej zrozumiałe, przystępne, by łatwiej było odnieść je do rzeczywistych procesów budowlanych.
W książce dużo uwagi poświęcono otoczeniu instytucjonalnemu i prawnemu procesu inwestycyjno - budowlanego, by w ten sposób widoczna była złożoność tego procesu. Autorzy mają nadzieję, że książka będzie pomocna zarówno dla studentów budownictwa, architektury i urbanistyki, jak i dla uczestników procesu budowlanego, a tym samym dla osób przygotowujących się do egzaminu na uprawnienia budowlane.

  Cena:

Ilość

przechowalnia

28,00 zł
10,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,00 zł

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator
Księgarnia Techniczna zamieszcza w ofercie głównie podręczniki akademickie oraz książki techniczne przede wszystkim z dziedzin takich jak mechanika techniczna, podstawy konstrukcji, technologia gastronomiczna. Główne wydawnictwa w ofercie to Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska oraz POLSL
Księgarnia Techniczna - XML Sitemap
©Sprzedaż Książek. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved

Wykonanie: inż. Agnieszka Kamińska