UPSSS! JavaScript nie działa sprawdź ustawienia przeglądarki

Logowanie Rejestracja

Informacje o produkcie

Marketing wartości


Marketing wartości
  Cena:

Ilość

przechowalnia

60,00 zł

Dostępność: jest w magazynie sklepu
Dostępna ilość: 1
Wydawnictwo: Felberg SJA
Autor: Doyle Peter
Najniższy koszt wysyłki to tylko 13,00 zł

Najedź aby zobaczyć wszystkie koszty wysyłki

Specyfikacja książki
Ilość stron
444
Okładka
twarda
Format
B5
Rok wydania
2003
Język
polski
  Cena:

Ilość

przechowalnia

60,00 zł

Książka Petera Doyle'a stawia sobie ambitny cel - przedefiniowanie roli marketingu oraz sposobu szacowania jego wpływu na działalność przedsiębiorstw. Efektem ma być praktyczna i lepiej dostosowana do zadań stojących przed współczesnymi decydentami koncepcja marketingu. W szczególny sposób autor stara się wykazać, że celem marketingu jest wspieranie działań na rzecz maksymalizacji wartości dla udziałowców, jak również to, że strategie marketingowe należy oceniać pod kątem tworzenia wartości dla inwestorów. Ta nowa idea - określana przez autora mianem marketingu opartego na wartościach - nie kwestionuje istniejącego stanu wiedzy z dziedziny marketingu, a przeciwnie, poprzez jej usystematyzowanie i konkretyzowanie sprawia, iż staje się ona bardziej praktyczna i odpowiadająca współczesnym wymaganiom.

Książka składa się z trzech części. W części pierwszej omówione są podstawowe zagadnienia związane z tworzeniem wartości. W części drugiej autor skupia się na zagadnieniu tworzenia strategii wzrostu, w których efekcie powstaje wartość. Końcowa część książki poświęcona jest nowym strategiom prowadzącym do tworzenia wysokiej wartości.

Publikacja stanowi wnikliwą prezentację najistotniejszych zagadnień nowoczesnego zarządzania. Autor stara się uwypuklić współzależność zagadnień marketingowych, finansowych, ekonomicznych, strategicznych i informatycznych. W treści znajdują się liczne odniesienia do wyników najnowszych badań i najpoważniejszych prac naukowych oraz wiele przykładów.
  Cena:

Ilość

przechowalnia

60,00 zł

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator
Księgarnia Techniczna zamieszcza w ofercie głównie podręczniki akademickie oraz książki techniczne przede wszystkim z dziedzin takich jak mechanika techniczna, podstawy konstrukcji, technologia gastronomiczna. Główne wydawnictwa w ofercie to Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska oraz POLSL
Księgarnia Techniczna - XML Sitemap
©Sprzedaż Książek. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved

Wykonanie: inż. Agnieszka Kamińska