UPSSS! JavaScript nie działa sprawdź ustawienia przeglądarki

Logowanie Rejestracja

Informacje o produkcie

Angielski w projektowaniu wspomaganym komputerowo


Angielski w projektowaniu wspomaganym komputerowo
  Cena:

przechowalnia

14,00 zł

Dostępność: brak - zapytaj
Autor: Weber Marek
Najniższy koszt wysyłki to tylko 12,00 zł

Najedź aby zobaczyć wszystkie koszty wysyłki

Specyfikacja książki
Ilość stron
96
Okładka
miękka
Format
B5
Rok wydania
2005
Język
polski - angielski
ISBN/ISSN
83-88229-98-2
  Cena:

przechowalnia

14,00 zł

Publikacja jest przeznaczona dla studentów kierunków technicznych, w szczególności wydziałów: mechanicznego, elektrycznego, architektury i budowlanego oraz wszystkich zainteresowanych, którym nieobce są zagadnienia związane z tematyką projektowania wspomaganego komputerowo. Publikacja jest uzupełnieniem tradycyjnych podręczników do ogólnego języka angielskiego o tematy z branży technicznej; powinna być traktowana jako cenny dodatek do zajęć akademickich oraz pracy samodzielnej.
W dobie szybkiego postępu technologicznego informatyzacja poszczególnych branż techniki jest procesem nieodwracalnym. Metody tworzenia obrazów i rysunków uległy znacznej zmianie w obecnej epoce wysoko rozwiniętej technologii. Teraz rysunki tworzy się za pomocą komputerów. Jednym z narzędzi przeznaczonych do ich tworzenia są programy CAD, czyli programy do komputerowego wspomagania projektowania (Computer Aided Design). Programy tego typu są stale rozwijane pod względem mocy, szybkości oraz łatwości w użyciu.
Na publikację składają się teksty z tematyki komputerowego wspomagania projektowania, które są opracowane pod względem językowym ze szczególnym uwzględnieniem wyrażeń oraz terminów technicznych. 
W pracy zamieszczono szereg fotografii oraz rysunków przybliżających omawianą tematykę i uatrakcyjniających szatę graficzną. 
Publikacja oparta jest na aktualnych tekstach zamieszczonych w profesjonalnych portalach internetowych oraz w podręcznikach przygotowujących do opanowania środowiska projektowania wspomaganego komputerowo AutoCAD. Zaadaptowane językowo teksty zawarte w publikacji dotyczą w większości zagadnień związanych z projektowaniem dwu-wymiarowym. 
Publikacja stanowi wzbogacenie zajęć z ogólnego języka angielskiego o elementy techniczne. 

Spis treści:

SŁOWO OD AUTORA 
Chapter 1: INTRODUCTION 
Chapter 2: THE BASICS 
Chapter 3: ZOOM COMMANDS 
Chapter 4: DRAWING LIMITS 
Chapter 5: POLYLINES 
Chapter 6: BASIC MODIFY COMMANDS 
Chapter 7: LAYERS 
Chapter 8: TEXT 
Chapter 9: HATCHING 
Chapter 10: PLOTTING 
Chapter 11: MORE ADVANCED COMMANDS GLOSARIUSZ TERMINOLOGII WINDOWS 
BIBLIOGRAPHY

  Cena:

przechowalnia

14,00 zł

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator
Księgarnia Techniczna zamieszcza w ofercie głównie podręczniki akademickie oraz książki techniczne przede wszystkim z dziedzin takich jak mechanika techniczna, podstawy konstrukcji, technologia gastronomiczna. Główne wydawnictwa w ofercie to Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska oraz POLSL.
Wszelkie sugestie odnośnie zapotrzebowania na określone książki techniczne i podręczniki akademickie prosimy zgłaszać poprzez email podany w zakładce Kontakt
Księgarnia Techniczna - XML Sitemap
©Księgarnia Techniczna. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved

Wykonanie: inż. Agnieszka Kamińska