UPSSS! JavaScript nie działa sprawdź ustawienia przeglądarki

Logowanie Rejestracja

Informacje o produkcie

50 zadań optymalizacyjnych z pełnymi rozwiązaniami krok po kroku... Materiały pomocnicze do nauki dla uczniów i studentów NOWOŚĆ!


50 zadań optymalizacyjnych z pełnymi rozwiązaniami krok po kroku... Materiały pomocnicze do nauki dla uczniów i studentów
  Cena:

przechowalnia

14,00 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru
Wydawnictwo: Bila
Najniższy koszt wysyłki to tylko 12,00 zł

Najedź aby zobaczyć wszystkie koszty wysyłki

Specyfikacja książki
Ilość stron
52
Okładka
miękka
Rok wydania
2020
Język
polski
ISBN
978-83-60667-76-7
  Cena:

przechowalnia

14,00 zł

Książka dedykowana jest przede wszystkim uczniom szkół średnich, maturzystom oraz studentom pierwszego roku studiów technicznych.
 
Zadania optymalizacyjne mają na celu wyznaczenie wartości minimalnych lub maksymalnych dla zdarzeń czy procesów. W zależności od tego jak bardzo złożone są te procesy, matematyka oferuje różnorodne narzędzia.
W opracowaniu oprócz tradycyjnych, przypomniano również kilka mniej popularnych metod badania, które nie wymagają użycia zaawansowanych narzędzi analizy matematycznej.
  Cena:

przechowalnia

14,00 zł

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator
Księgarnia Techniczna zamieszcza w ofercie głównie podręczniki akademickie oraz książki techniczne przede wszystkim z dziedzin takich jak mechanika techniczna, podstawy konstrukcji, technologia gastronomiczna. Główne wydawnictwa w ofercie to Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska oraz POLSL.
Wszelkie sugestie odnośnie zapotrzebowania na określone książki techniczne i podręczniki akademickie prosimy zgłaszać poprzez email podany w zakładce Kontakt
Księgarnia Techniczna - XML Sitemap
©Księgarnia Techniczna. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved

Wykonanie: inż. Agnieszka Kamińska