UPSSS! JavaScript nie działa sprawdź ustawienia przeglądarki

Logowanie Rejestracja

Informacje o produkcie

Karnoprawne aspekty ochrony środowiska - wyzwania dla teorii i praktyki


Karnoprawne aspekty ochrony środowiska - wyzwania dla teorii i praktyki
  Cena:

Ilość

przechowalnia

24,00 zł

Dostępność: jest w magazynie sklepu
Dostępna ilość: 1
Najniższy koszt wysyłki to tylko 12,00 zł

Najedź aby zobaczyć wszystkie koszty wysyłki

Specyfikacja książki
Ilość stron
194
Okładka
miękka
Format
B5
Rok wydania
2017
Język
polski
ISBN
978-83-8100-102-1
  Cena:

Ilość

przechowalnia

24,00 zł

Troska o środowisko naturalne należy do najważniejszych obowiązków współczesnych społeczeństw. Działania podejmowane w chwili obecnej będą kształtowały sytuację kolejnych pokoleń, a ich skutki będą widoczne może za kilka lub nawet kilkanaście lat. Odpowiedzialność za środowisko jest niewątpliwie jednym z najistotniejszych wyzwań współczesnego świata. Prawodawstwo w zakresie ochrony przyrody podlega ciągłym zmianom. Ustawodawcy poszukują zatem nowych rozwiązań, także poprzez specjalizację podmiotów zajmujących się ochroną środowiska, wykrywaniem i ściganiem sprawców różnego rodzaju naruszeń prawa w tym zakresie. Z uwagi na skalę współczesnych zagrożeń dla środowiska i stopień ich szkodliwości, szczególną rolę wśród nich odgrywają organy ścigania. Środki prawnokarne stanowią niezwykle istotny człon całego systemu ochrony przyrody. Ich skuteczność zależy w pierwszej kolejności od racjonalności tworzonych przepisów, bez których praktyka wymiaru sprawiedliwości będzie pozbawiona efektywnych narzędzi działania. W niniejszej książce znalazły się opracowania o charakterze systemowym, prawnomaterialnym, jak i proceduralnym, poddające analizie problemy związane z ochroną środowiska z perspektywy krajowej i międzynarodowej. Ich autorami są zarówno teoretycy prawa, jak i praktycy - przedstawiciele sądownictwa, Policji i adwokatury.

  Cena:

Ilość

przechowalnia

24,00 zł

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator
Księgarnia Techniczna zamieszcza w ofercie głównie podręczniki akademickie oraz książki techniczne przede wszystkim z dziedzin takich jak mechanika techniczna, podstawy konstrukcji, technologia gastronomiczna. Główne wydawnictwa w ofercie to Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska oraz POLSL.
Wszelkie sugestie odnośnie zapotrzebowania na określone książki techniczne i podręczniki akademickie prosimy zgłaszać poprzez email podany w zakładce Kontakt
Księgarnia Techniczna - XML Sitemap
©Księgarnia Techniczna. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved

Wykonanie: inż. Agnieszka Kamińska