Księgarnia Techniczna | Podręczniki akademickie | Książki techniczne
Księgarnia Techniczna
  • Nauka
  • Edukacja
  • Technika
serdecznie zaprasza specjalistów po

książki techniczne

a także studentów - oferujemy

podręczniki akademickie
Sprzedajemy książki jako księgarnia wysyłkowa oraz w tradycyjnej księgarni
Księgarnia Techniczna | Podręczniki akademickie| Książki techniczne (0)
Katalog » PRAWO
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Informacje o produkcie:
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Karnoprawne aspekty ochrony środowiska - wyzwania dla teorii i praktyki
Dostępność: jest w magazynie sklepu
Dostępna ilość: 1
Autor
Specyfikacja książki
Ilość stron
194
Okładka
miękka
Format
B5
Rok wydania
2017
Język
polski
ISBN/ISSN
978-83-8100-102-1

Najniższy koszt wysyłki to tylko 12,00 zł
  Cena:

Ilość

przechowalnia

24,00 zł

Troska o środowisko naturalne należy do najważniejszych obowiązków współczesnych społeczeństw. Działania podejmowane w chwili obecnej będą kształtowały sytuację kolejnych pokoleń, a ich skutki będą widoczne może za kilka lub nawet kilkanaście lat. Odpowiedzialność za środowisko jest niewątpliwie jednym z najistotniejszych wyzwań współczesnego świata. Prawodawstwo w zakresie ochrony przyrody podlega ciągłym zmianom. Ustawodawcy poszukują zatem nowych rozwiązań, także poprzez specjalizację podmiotów zajmujących się ochroną środowiska, wykrywaniem i ściganiem sprawców różnego rodzaju naruszeń prawa w tym zakresie. Z uwagi na skalę współczesnych zagrożeń dla środowiska i stopień ich szkodliwości, szczególną rolę wśród nich odgrywają organy ścigania. Środki prawnokarne stanowią niezwykle istotny człon całego systemu ochrony przyrody. Ich skuteczność zależy w pierwszej kolejności od racjonalności tworzonych przepisów, bez których praktyka wymiaru sprawiedliwości będzie pozbawiona efektywnych narzędzi działania. W niniejszej książce znalazły się opracowania o charakterze systemowym, prawnomaterialnym, jak i proceduralnym, poddające analizie problemy związane z ochroną środowiska z perspektywy krajowej i międzynarodowej. Ich autorami są zarówno teoretycy prawa, jak i praktycy - przedstawiciele sądownictwa, Policji i adwokatury.

Pliki załączone do produktu
Spis treści (Rozmiar: 0,16 MB) pobierz
Spis treści
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Księgarnia Techniczna zamieszcza w ofercie głównie podręczniki akademickie oraz książki techniczne przede wszystkim z dziedzin takich jak mechanika techniczna, podstawy konstrukcji, technologia gastronomiczna. Główne wydawnictwa w ofercie to Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska oraz POLSL.
Wszelkie sugestie odnośnie zapotrzebowania na określone książki techniczne i podręczniki akademickie prosimy zgłaszać poprzez email podany w zakładce Kontakt


Księgarnia Techniczna - XML Sitemap


Aktualna Data: 2019-09-15 14:35
© Księgarnia Techniczna. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.