Księgarnia Techniczna | Podręczniki akademickie | Książki techniczne
Księgarnia Techniczna
  • Nauka
  • Edukacja
  • Technika
serdecznie zaprasza specjalistów po

książki techniczne

a także studentów - oferujemy

podręczniki akademickie
Sprzedajemy książki jako księgarnia wysyłkowa oraz w tradycyjnej księgarni
Księgarnia Techniczna | Podręczniki akademickie| Książki techniczne (0)
Katalog » INŻYNIERIA ŚRODOWISKA
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Informacje o produkcie:
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Urządzenia i systemy energetyki odnawialnej. Wyd. IX
Dostępność: brak - zapytaj
Wydawnictwo: OWG
Autor
Specyfikacja książki
Ilość stron
675
Okładka
miękka
Format
B5
Rok wydania
2017 Wydanie IX
Język
polski

Najniższy koszt wysyłki to tylko 13,00 zł
  Cena:

przechowalnia

59,00 zł

Brak na rynku wydawniczym publikacji populrnonaukowej, dotyczącej praktycznego wykorzystania odnawialnych źrodeł energii stał się bardzo widoczny w obliczu rosnącego zainteresowania tą tematyką.

W związku z tym opracowanie te jest skierowane do szerokiego grona odbiorców, zainteresowanych tą dziedziną techniki, w teorii i w praktyce.

Jest to kolejne wydanie serii książek autora z dziedziny praktycznego wykorzystania OŹE. Przedstawiono w niej w sposób kompleksowy zagadnienia związane z wykorzystaniem energii: słonecznej, geotermalnej, wodnej, wiatrowej i biomasy.

Treść książki dostosowana jest do wymogów podstaw programowych dla zawodu technik urządzeń energetyki odnawialnej.

Pliki załączone do produktu
Spis treści (do wydania IV) (Rozmiar: 0,25 MB) pobierz
Galeria
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Gójska Gabriela
Niniejszy skrypt przeznaczony jest dla studentów i absolwentów uczelni technicznych, którzy pragną usystematyzować i pogłębić znajomość gramatyki języka angielskiego. Skrypt składa się z 13 rozdziałów, słownika angielsko-polskiego trudniejszych wyrazów zawartych w tekstach i ćwiczeniach oraz klucza, w którym zostały umieszczone rozwiązania większości ćwiczeń. Każdy rozdział zajmuje się innym zagadnieniem gramatycznym i zawiera: - przykładowe zdania lub teksty z różnych dziedzin nauki i techniki
Ciosk Katarzyna, Gierczak Ewa, Włodarczyk Maciej
Niniejszy skrypt zawiera opis 15 ćwiczeń laboratoryjnych poprzedzonych częścią ogólną, obejmującą podstawowe wiadomości dotyczące praw i własności obwodów elektrycznych (rozdział 1), przyrządów stosowanych w laboratorium (rozdział 2) i techniki pomiarów elektrycznych (rozdział 3). Poszczególne ćwiczenia zawierają wstęp teoretyczny wprowadzający do danego ćwiczenia, układy pomiarowe oraz opisy wykonania pomiarów i sprawozdań.
Foit Henryk
Zasilanie budynków w ciepło może odbywać się albo z indywidualnych źródeł ciepła albo ze źródeł centralnych. Wśród nich wyróżniamy elektrociepłownie, ciepłownie i kotłownie.
Praca zbiorowa
Książka stanowi kompleksową monografię na temat budownictwa zrównoważonego i przedstawia aktualne kierunki oraz tendencje.
Góralczyk Izabela, Tytko Ryszard
Treść tej książki pozwoli odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących budowy, montażu, eksploatacji mikroinstalacji fotowoltaicznych. Szeroki przekrój zagadnień podany przejrzyście i w nowoczesnym układzie powinien ułatwić korzystanie z podręcznika. W poszczególnych rozdziałach książki usystematyzowaliśmy aktualną wiedzę dotyczącą fotowoltaiki i instalacji elektrycznych, popartą własnymi badaniami.
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Księgarnia Techniczna zamieszcza w ofercie głównie podręczniki akademickie oraz książki techniczne przede wszystkim z dziedzin takich jak mechanika techniczna, podstawy konstrukcji, technologia gastronomiczna. Główne wydawnictwa w ofercie to Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska oraz POLSL.
Wszelkie sugestie odnośnie zapotrzebowania na określone książki techniczne i podręczniki akademickie prosimy zgłaszać poprzez email podany w zakładce Kontakt


Księgarnia Techniczna - XML Sitemap


Aktualna Data: 2019-09-18 09:17
© Księgarnia Techniczna. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.