Księgarnia Techniczna | Podręczniki akademickie | Książki techniczne
Księgarnia Techniczna
  • Nauka
  • Edukacja
  • Technika
serdecznie zaprasza specjalistów po

książki techniczne

a także studentów - oferujemy

podręczniki akademickie
Sprzedajemy książki jako księgarnia wysyłkowa oraz w tradycyjnej księgarni
Księgarnia Techniczna | Podręczniki akademickie| Książki techniczne (0)
Katalog » MEDYCYNA
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Informacje o produkcie:
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Technika pomiarowa w medycynie - wybrane zagadnienia. Laboratorium
Dostępność: brak - zapytaj
Autor
Specyfikacja książki
Ilość stron
66
Okładka
miękka
Format
B5
Rok wydania
2007 - wyd. I
Język
polski
ISBN/ISSN
978-83-7199-421-0

Najniższy koszt wysyłki to tylko 13,00 zł
  Cena:

przechowalnia

11,00 zł

Skrypt "Technika pomiarowa w medycynie - wybrane zagadnienia. Laboratorium" na kilku przykładach ilustruje niektóre rozwiązania wybrane z różnorodnych rozwiązań pomiarowych, jakie współczesna technika oferuje współczesnej medycynie. Laboratorium dydaktyczne, któremu służy ten skrypt, stanowi część praktyczną przedmiotu o nazwie technika pomiarowa w medycynie, nawiązującego do tematyki inżynierii biomedycznej. Przedmiot prowadzony jest w IX semestrze studiów na kierunku elektrotechnika dla specjalności komputerowe systemy informacyjno-pomiarowe oraz jest przedmiotem obieralnym przez studentów pozostałych specjalności. Słuchacze są studentamii dojrzałymi, prawie u mety studiów, czyli już ukształtowanymi jako inżynierowie. Zwalnia to prowadzącego z wykładania wiadomości ogólnych, pozwala oprzeć się na opanowanym przez studentów w czasie studiów zasobie wiedzy oraz doświadczeniu i tylko ukierunkować je lub naświetlić pod pożądanym kątem.

Spis treści:

Przedmowa

Pomiar parametrów spirometrycznych układu oddechowego (E. Dziuban) 
Badanie przepływu krwi metodą termiczną (E. Dziuban) 
Pomiar przepływu krwi dopplerowskim przepływomierzem ultradźwiękowym (P. Potyrański) 
Pomiar ciśnienia tętniczego krwi oraz częstości tętna (B. Wilk) 
Pomiar temperatury ciała metodą bezdotykową (E. Dziuban) 

Literatura przedmiotowa  

Załącznik: Formularze ćwiczeń A-E

Galeria
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Gójska Gabriela
Niniejszy skrypt przeznaczony jest dla studentów i absolwentów uczelni technicznych, którzy pragną usystematyzować i pogłębić znajomość gramatyki języka angielskiego. Skrypt składa się z 13 rozdziałów, słownika angielsko-polskiego trudniejszych wyrazów zawartych w tekstach i ćwiczeniach oraz klucza, w którym zostały umieszczone rozwiązania większości ćwiczeń. Każdy rozdział zajmuje się innym zagadnieniem gramatycznym i zawiera: - przykładowe zdania lub teksty z różnych dziedzin nauki i techniki
Kramer Lucyna, Moczko Jerzy
Podręcznik dla studentów IV roku fizyki, stanowiący uzupełnienie do wydanego wcześniej podręcznika o tym samym tytule. Zawiera zadania do programów komputerowych zamieszczonych na dołączonym do poprzedniego tomu CD-ROM-ie, pozwalające w sposób praktyczny opanować wiedzę zdobytą podczas lektury tamtego tomu, poświęconego zagadnieniom teoretycznym.
Kramer Lucyna, Moczko Jerzy
Dziedzina cyfrowej analizy sygnałów należy do fascynujących i dynamicznie rozwijajacych się gałęzi nauki. Książka prezentuje najczęściej stosowane techniki z tego zakresu ze szczególnym uwzględnieniem zastosowań biomedycznych. Autorzy położyli nacisk na praktyczne aspekty analizy sygnałów. Zaprojektowane i zamieszczone na załączonym do książki CD-ROM-ie narzędzia wirtualne pozwalają na wykonywanie samodzielnych eksperymentów.
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Księgarnia Techniczna zamieszcza w ofercie głównie podręczniki akademickie oraz książki techniczne przede wszystkim z dziedzin takich jak mechanika techniczna, podstawy konstrukcji, technologia gastronomiczna. Główne wydawnictwa w ofercie to Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska oraz POLSL.
Wszelkie sugestie odnośnie zapotrzebowania na określone książki techniczne i podręczniki akademickie prosimy zgłaszać poprzez email podany w zakładce Kontakt


Księgarnia Techniczna - XML Sitemap


Aktualna Data: 2019-09-23 10:08
© Księgarnia Techniczna. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.