UPSSS! JavaScript nie działa sprawdź ustawienia przeglądarki

Logowanie Rejestracja

Informacje o produkcie

Projektowanie instalacji wentylacji i klimatyzacji z rekuperacją ciepła


Projektowanie instalacji wentylacji i klimatyzacji z rekuperacją ciepła
  Cena:

przechowalnia

29,00 zł

Dostępność: Niedostępna
Najniższy koszt wysyłki to tylko 12,00 zł

Najedź aby zobaczyć wszystkie koszty wysyłki

Specyfikacja książki
Ilość stron
326
Okładka
miękka
Format
B5
Rok wydania
2014
Język
polski
  Cena:

przechowalnia

29,00 zł

Obecnie można zauważyć znaczący wzrost wymagań człowieka co do parametrów powietrza w pomieszczeniach. Warunki, w których przebywa człowiek, wpływają na jego samopoczucie, komfort, wydajność pracy, co w znaczący sposób przekłada się na koszty funkcjonowania np. przedsiębiorstwa. W nowo budowanych obiektach, zarówno produkcyjnych, magazynowych, jak i biurowych, budynkach użyteczności publicznej oraz pomieszczeniach mieszkalnych instalacje klimatyzacyjne i wentylacje są konieczne. Zastosowanie instalacji wentylacji lub klimatyzacji znacząco poprawia warunki panujące w pomieszczeniu, wy,aga jednak doprowadzenia znaczących ilości energii do ich prawidłowego funkcjonowania. Koszty wytworzenia energii do obróbki powietrza wentylacyjnego mogą być dla inwestora znacznym obciążeniem. Pomocny może okazać odzysk ciepła z powietrza wywiewanego z pomieszczenia.
W podręczniku przedstawiono zasady projektowania systemów klimatyzacyjnych jednoprzewodowych. Jako pierwszy przykład zaprezentowano system klimatyzacji bez zastosowania odzysku ciepła. Jest to punkt odniesienia dla innych możliwości zaprojektowania tego układu, pozwalający na określenie zysków, jakie niesie za sobą zastosowanie odzysku ciepła. Poszczególne rozdziały niniejszej pracy zawierają zarówno teoretyczne podstawy wstępnego projektowania układów klimatyzacyjnych, jak i dokładnie opracowane przykłady obliczeniowe.
  Cena:

przechowalnia

29,00 zł

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator
Księgarnia Techniczna zamieszcza w ofercie głównie podręczniki akademickie oraz książki techniczne przede wszystkim z dziedzin takich jak mechanika techniczna, podstawy konstrukcji, technologia gastronomiczna. Główne wydawnictwa w ofercie to Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska oraz POLSL.
Wszelkie sugestie odnośnie zapotrzebowania na określone książki techniczne i podręczniki akademickie prosimy zgłaszać poprzez email podany w zakładce Kontakt
Księgarnia Techniczna - XML Sitemap
©Księgarnia Techniczna. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved

Wykonanie: inż. Agnieszka Kamińska