Księgarnia Techniczna | Podręczniki akademickie | Książki techniczne
Księgarnia Techniczna
  • Nauka
  • Edukacja
  • Technika
serdecznie zaprasza specjalistów po

książki techniczne

a także studentów - oferujemy

podręczniki akademickie
Sprzedajemy książki jako księgarnia wysyłkowa oraz w tradycyjnej księgarni
Księgarnia Techniczna | Podręczniki akademickie| Książki techniczne (0)
Katalog » INŻYNIERIA ŚRODOWISKA
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Informacje o produkcie:
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Projektowanie instalacji wentylacji i klimatyzacji z rekuperacją ciepła
Autor
Specyfikacja książki
Ilość stron
326
Okładka
miękka
Format
B5
Rok wydania
2014
Język
polski

Najniższy koszt wysyłki to tylko 13,00 zł
  Cena:

przechowalnia

29,00 zł

Obecnie można zauważyć znaczący wzrost wymagań człowieka co do parametrów powietrza w pomieszczeniach. Warunki, w których przebywa człowiek, wpływają na jego samopoczucie, komfort, wydajność pracy, co w znaczący sposób przekłada się na koszty funkcjonowania np. przedsiębiorstwa. W nowo budowanych obiektach, zarówno produkcyjnych, magazynowych, jak i biurowych, budynkach użyteczności publicznej oraz pomieszczeniach mieszkalnych instalacje klimatyzacyjne i wentylacje są konieczne. Zastosowanie instalacji wentylacji lub klimatyzacji znacząco poprawia warunki panujące w pomieszczeniu, wy,aga jednak doprowadzenia znaczących ilości energii do ich prawidłowego funkcjonowania. Koszty wytworzenia energii do obróbki powietrza wentylacyjnego mogą być dla inwestora znacznym obciążeniem. Pomocny może okazać odzysk ciepła z powietrza wywiewanego z pomieszczenia.
W podręczniku przedstawiono zasady projektowania systemów klimatyzacyjnych jednoprzewodowych. Jako pierwszy przykład zaprezentowano system klimatyzacji bez zastosowania odzysku ciepła. Jest to punkt odniesienia dla innych możliwości zaprojektowania tego układu, pozwalający na określenie zysków, jakie niesie za sobą zastosowanie odzysku ciepła. Poszczególne rozdziały niniejszej pracy zawierają zarówno teoretyczne podstawy wstępnego projektowania układów klimatyzacyjnych, jak i dokładnie opracowane przykłady obliczeniowe.
Galeria
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Księgarnia Techniczna zamieszcza w ofercie głównie podręczniki akademickie oraz książki techniczne przede wszystkim z dziedzin takich jak mechanika techniczna, podstawy konstrukcji, technologia gastronomiczna. Główne wydawnictwa w ofercie to Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska oraz POLSL.
Wszelkie sugestie odnośnie zapotrzebowania na określone książki techniczne i podręczniki akademickie prosimy zgłaszać poprzez email podany w zakładce Kontakt


Księgarnia Techniczna - XML Sitemap


Aktualna Data: 2019-09-23 10:14
© Księgarnia Techniczna. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.