Księgarnia Techniczna | Podręczniki akademickie | Książki techniczne
Księgarnia Techniczna
  • Nauka
  • Edukacja
  • Technika
serdecznie zaprasza specjalistów po

książki techniczne

a także studentów - oferujemy

podręczniki akademickie
Sprzedajemy książki jako księgarnia wysyłkowa oraz w tradycyjnej księgarni
Księgarnia Techniczna | Podręczniki akademickie| Książki techniczne (0)
Katalog » INFORMATYKA
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Informacje o produkcie:
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
AutoCAD. Ćwiczenia praktyczne 3D
Dostępność: brak - zapytaj
Autor
Specyfikacja książki
Ilość stron
159
Okładka
miękka
Format
B5
Rok wydania
2012
Język
polski

Najniższy koszt wysyłki to tylko 13,00 zł
  Cena:

przechowalnia

21,00 zł

Tematyka niniejszego zbioru ćwiczeń dotyczy modelowania w przestrzeni 3D za pomocą programu AutoCAD (nazwa zastrzeżona).
Autor zakłada, że Czytelnik jest już zaznajomiony z rysunkiem 2D i programem AutoCAD oraz podstawowymi pojęciami z zakresu rysunku 3D.
Zadania umieszczone na początku zbioru dotyczą sposobów uzyskiwania prostych efektów 3D przez nadanie grubości obiektom płaskim, takim jak linia, łuk, okrąg, polilinia 2D (w tym polilinia szeroka) itp. W dalszej kolejności umieszczone zostały zadania związane z modelowaniem szkieletowym, potem ściankowym, a na końcu modele bryłowe.
Intencją autora było „prowadzenie za rękę" tj. podpowiadanie kolejnych kroków prowadzących do wykonania zadania bez zbędnego „teoretyzowania". Przyjęto uniwersalną zasadę podawania nazw poleceń (polska i angielska), zakładając, iż użytkownik konkretnej wersji programu we własnym już zakresie zlokalizuje te funkcje na paskach narzędziowych (lub wstążkach) czy też w menu.
Dla większości zadań zaproponowano sposób ich wykonania. Sposobów tych nie należy jednak traktować jako „jedynie słusznych", lecz raczej jako punkt wyjścia dla poszukiwań własnych, lepszych technik modelowania, zgodnie z zasadą „minimum wysiłku - maksimum efektu".
Mam nadzieję, że zbiór ćwiczeń będzie dla Państwa pożyteczny.

Galeria
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Czepiel Józef
Książka zawiera 26 ćwiczeń o zróżnicowanym stopniu trudności. Na początku zbioru przypomniano ważniejsze wiadomości a w załącznikach zestawiono wybrane polecenia i narzędzia do rysowania precyzyjnego.
Rogulski Mariusz
Pobudką do napisania tej książki były doświadczenia zdobyte przez autora podczas prowadzenia cyklu wykładów i ćwiczeń z przedmiotów „Elementy grafiki inżynierskiej" oraz „Informatyka i programowanie" na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej. Na tych zajęciach studenci zyskują umiejętność posługiwania się jednym z wiodących programów do komputerowego wspomagania projektowania, programem AutoCAD.
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Księgarnia Techniczna zamieszcza w ofercie głównie podręczniki akademickie oraz książki techniczne przede wszystkim z dziedzin takich jak mechanika techniczna, podstawy konstrukcji, technologia gastronomiczna. Główne wydawnictwa w ofercie to Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska oraz POLSL.
Wszelkie sugestie odnośnie zapotrzebowania na określone książki techniczne i podręczniki akademickie prosimy zgłaszać poprzez email podany w zakładce Kontakt


Księgarnia Techniczna - XML Sitemap


Aktualna Data: 2019-09-23 09:22
© Księgarnia Techniczna. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.