UPSSS! JavaScript nie działa sprawdź ustawienia przeglądarki

Logowanie Rejestracja
W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą epidemii koronawirusa - firma kurierska InPost rekomenduje zamawianie przesyłek do paczkomatów. W związku z czym od dzisiaj 16-03-2020 (do odwołania) w księgarni nie jest dostępna płatność przy odbiorze. Przepraszamy za kłopoty i życzymy zdrowia.

Informacje o produkcie

Zbiór zadań z analizy matematycznej - Część 1.


Zbiór zadań z analizy matematycznej - Część 1.
  Cena:

Ilość

przechowalnia

21,00 zł

Dostępność: jest w magazynie sklepu
Dostępna ilość: 2
Najniższy koszt wysyłki to tylko 12,00 zł

Najedź aby zobaczyć wszystkie koszty wysyłki

Specyfikacja książki
Ilość stron
205
Okładka
miękka
Format
B5
Rok wydania
2007
Język
polski
ISBN/ISSN
83-89042-04-5
  Cena:

Ilość

przechowalnia

21,00 zł

Książka jest zbiorem zadań z analizy matematycznej przeznaczonym dla studentów pierwszego roku matematyki. Potrzebne do rozwiązania podanych zadań definicje, twierdzenia, komentarze i oznaczenia znajdzie Czytelnik w skrypcie opracowanym przez pierwszego z autorów. Zadania są zróżnicowane zarówno ze względu na dobór materiału jak i stopień trudności, dlatego do niektórych podajemy odpowiedzi, do innych wskazówki potrzebne do rozwiązania, a nawet pełne rozwiązania.
Analiza matematyczna jest obszernym działem matematyki, wymagającym znajomości wielu pojęć i subtelnych metod rozumowania, co nieraz przysparza studiującym pewnych trudności. Rozwiązanie dużej ilości zadań pomoże pokonać te trudności, gdyż przyczyni się do głębszego poznania i lepszego zapamiętania potrzebnych pojęć i twierdzeń. Często dobrze dobrany przykład zastąpi liczne wyjaśnienia. i komentarze.
Niektóre z tych przykładów stanowią pewną ilustrację teorii, inne służą do pogłębienia znajomości omawianych pojęć, a jeszcze inne pokazują pewne metody rozumowania stosowane w tym dziale matematyki. Część zadań pochodzi z przedstawionych w spisie literatury książek. Mamy nadzieję, że książka ta będzie dobrze służyła naszym studentom.
  Cena:

Ilość

przechowalnia

21,00 zł

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Księgarnia Techniczna zamieszcza w ofercie głównie podręczniki akademickie oraz książki techniczne przede wszystkim z dziedzin takich jak mechanika techniczna, podstawy konstrukcji, technologia gastronomiczna. Główne wydawnictwa w ofercie to Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska oraz POLSL.
Wszelkie sugestie odnośnie zapotrzebowania na określone książki techniczne i podręczniki akademickie prosimy zgłaszać poprzez email podany w zakładce Kontakt
Księgarnia Techniczna - XML Sitemap
©Księgarnia Techniczna. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved

Wykonanie: inż. Agnieszka Kamińska