Księgarnia Techniczna | Podręczniki akademickie | Książki techniczne
Księgarnia Techniczna
  • Nauka
  • Edukacja
  • Technika
serdecznie zaprasza specjalistów po

książki techniczne

a także studentów - oferujemy

podręczniki akademickie
Sprzedajemy książki jako księgarnia wysyłkowa oraz w tradycyjnej księgarni
Księgarnia Techniczna | Podręczniki akademickie| Książki techniczne (0)
Katalog » JĘZYKI OBCE » Angielski
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Informacje o produkcie:
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Słownik angielsko - polski, polsko - angielski z dziedziny technologii obuwia
Dostępność: brak - zapytaj
Autor
Specyfikacja książki
Ilość stron
311
Okładka
miękka
Format
141 x 201
Rok wydania
2002 - wyd. V
Język
polski - angielski
ISBN/ISSN
83-7351-030-30

Najniższy koszt wysyłki to tylko 12,00 zł
  Cena:

przechowalnia

18,00 zł

"Słownik angielsko-polski i polsko-angielski z zakresu technologii obuwia" jest przeznaczony przede wszystkim dla studentów technologii obawia uczęszczających na lektorat języka angielskiego. Autorzy mają jednak nadzieję, że będzie on równie-a przydatny dla technologów obuwia zatrudnionych w przemyśle oraz naukowców korzystających z publikacji w- języku angielskim.
Cześć angielsko-polska jest poprawioną wersją. III wydania z roku 1991 i zawiera około 4400 haseł wybranych z prasy specjalistycznej, publikacji książkowych, wydawnictw słownikowych oraz instrukruji obsługi maszyn i urządzeń obuwniczych. Szczególnie przydatny okazał się podręcznik szkoleniowy wydany przez brytyjską firmę obuwniczą Clarks. Część polsko-angielska zawiera około 3600 haseł.
llustracje zamieszczone; w publikacji należy traktować jako pewne uzupełnienie i pomoc dydaktyczną. W niektórych przypadkach mogą pomóc w wyjaśnieniu ewentualnych niejasności spowodowanych pewnymi różnicami w technologii obuwia oraz dużym stopniem nieuporządkawania słownictwa w tej dziedzinie.
Autorzy zdają sobie sprawę, że ten słownik, jak każdy inny, 'wymaga korekt i uzupełnień. Będą więc wdzięczni za wszelkie uwagi, który pomogą w opracowaniu lepszej i pełniejszej wersji.
Autorzy dziękują Recenzentom oraz prof. dr Olgierdowi Rodziewiczowi za cenną pomoc i uwagi, które pozwoliły unik błędów.
Galeria
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Weber Marek
Publikacja jest przeznaczona dla studentów kierunków technicznych, w szczególności wydziałów: mechanicznego, elektrycznego, architektury i budowlanego oraz wszystkich zainteresowanych, którym nieobce są zagadnienia związane z tematyką projektowania wspomaganego komputerowo. Publikacja jest uzupełnieniem tradycyjnych podręczników do ogólnego języka angielskiego o tematy z branży technicznej; powinna być traktowana jako cenny dodatek do zajęć akademickich oraz pracy samodzielnej.
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Księgarnia Techniczna zamieszcza w ofercie głównie podręczniki akademickie oraz książki techniczne przede wszystkim z dziedzin takich jak mechanika techniczna, podstawy konstrukcji, technologia gastronomiczna. Główne wydawnictwa w ofercie to Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska oraz POLSL.
Wszelkie sugestie odnośnie zapotrzebowania na określone książki techniczne i podręczniki akademickie prosimy zgłaszać poprzez email podany w zakładce Kontakt


Księgarnia Techniczna - XML Sitemap


Aktualna Data: 2019-10-21 00:14
© Księgarnia Techniczna. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.