Księgarnia Techniczna | Podręczniki akademickie | Książki techniczne
Księgarnia Techniczna
  • Nauka
  • Edukacja
  • Technika
serdecznie zaprasza specjalistów po

książki techniczne

a także studentów - oferujemy

podręczniki akademickie
Sprzedajemy książki jako księgarnia wysyłkowa oraz w tradycyjnej księgarni
Księgarnia Techniczna | Podręczniki akademickie| Książki techniczne (0)
Katalog » BIOLOGIA
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Informacje o produkcie:
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Biofizyka. Wybrane zagadnienia wraz z ćwiczeniami
Dostępność: jest w magazynie sklepu
Dostępna ilość: 2
Autor
Specyfikacja książki
Ilość stron
555
Okładka
miękka
Format
B5
Rok wydania
2008 - wyd. I
Język
polski

Najniższy koszt wysyłki to tylko 13,00 zł
  Cena:

Ilość

przechowalnia

45,00 zł

Rozwój biofizyki sprawia, że materiały zawarte w podręcznikach i skryptach z tego przedmiotu wymagają stałego uzupełniania o nowe metody badawcze i ich zastosowania w naukach medycznych i farmaceutycznych.
Mając na uwadze dobro studentów biologii, młodych pracowników nauki oraz doktorantów, podjęliśmy próbę przygotowania praktycznego podręcznika z biofizyki. Na podstawie dwóch skryptów: Ćwiczenia z podstaw fizyki i biofizyki dla biologów (1991 r.) i Materiały do ćwiczeń z biofizyki (1993 r.) opracowanych pod naszą redakcją powstał nowy podręcznik Biofizyka. Wybrane zagadnienia z ćwiczeniami.
W zawartych w podręczniku materiałach podstawy teoretyczne łączą się z zastosowaniami praktycznymi w formie ćwiczeń. Dobór zagadnień i ich układ zostały tak pomyślane, aby studenci mogli poznać nie tylko podstawowe działy biofizyki, ale mieli również możliwość zaznajomienia się z wiadomościami, których nie ma w innych podręcznikach do nauki biofizyki. Zamieszczone zagadnienia nie ograniczają się do zajęć z podstaw fizyki i biofizyki na I roku studiów, ale będą stanowiły pomoc dla studentów biologii przez cały czas trwania studiów.
W początkowych rozdziałach podręcznika zamieszczono materiały dotyczące właściwości elektrycznych i optycznych układów oraz termodynamiki. Szczegółowo opisane zostały: spektrofotometria, fluorymetria i elektronowy rezonans paramagnetyczny. Kolejne rozdziały zawierają opracowania nowych zagadnień: biofizyki białek, biofizyki błon, wolnych rodników, metod stosowanych w badaniach apoptozy w komórkach, cytometrii przepływowej oraz zastosowania laserów w biologii i medycynie.
Mamy nadzieję, że ten podręcznik, zawierający tak różnorodny przegląd zagadnień z zakresu biofizyki wraz z omówieniem metod stosowanych w badaniach biologicznych, spełni oczekiwania studentów biologii różnych specjalności, a także będzie przydatny dla studentów akademii medycznych i akademii rolniczych.
Pliki załączone do produktu
SPIS TREŚCI - do pobrania w pliku *.pdf (Rozmiar: 0,10 MB) pobierz
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Księgarnia Techniczna zamieszcza w ofercie głównie podręczniki akademickie oraz książki techniczne przede wszystkim z dziedzin takich jak mechanika techniczna, podstawy konstrukcji, technologia gastronomiczna. Główne wydawnictwa w ofercie to Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska oraz POLSL.
Wszelkie sugestie odnośnie zapotrzebowania na określone książki techniczne i podręczniki akademickie prosimy zgłaszać poprzez email podany w zakładce Kontakt


Księgarnia Techniczna - XML Sitemap


Aktualna Data: 2019-09-19 08:23
© Księgarnia Techniczna. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.