Księgarnia Techniczna | Podręczniki akademickie | Książki techniczne
Księgarnia Techniczna
  • Nauka
  • Edukacja
  • Technika
serdecznie zaprasza specjalistów po

książki techniczne

a także studentów - oferujemy

podręczniki akademickie
Sprzedajemy książki jako księgarnia wysyłkowa oraz w tradycyjnej księgarni
Księgarnia Techniczna | Podręczniki akademickie| Książki techniczne (0)
Katalog » INFORMATYKA
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Informacje o produkcie:
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Grafika komputerowa (Modelowanie geometryczne). Laboratorium
Dostępność: brak - zapytaj
Autor
Specyfikacja książki
Ilość stron
208
Okładka
miękka
Format
B5
Rok wydania
2006 - wyd. I
Język
polski

Najniższy koszt wysyłki to tylko 12,00 zł
  Cena:

przechowalnia

18,00 zł

W pracy zaprezentowano współczesną wiedzę z dziedziny, która pojmowana jest jako dział informatyki integrujący modelowanie geometryczne obiektów, ich przetwarzanie oraz wizualizację. Modelowanie geometryczne jest ważnym elementem procesu graficznego i wiąże się ściśle z nauką znanych systemów CAD na wydziałach mechanicznych politechnik.

Skrypt obejmuje ćwiczenia laboratoryjne dotyczące parametrycznego modelowania krzywych i powierzchni, technik tworzenia i przekształcania trójwymiarowych obiektów oraz tworzenia scen w programach graficznych (np. 3D Studio MAX), a także nowoczesnych technik szybkiego wytwarzania modelowanych obiektów.

Spis treści:
 
PRZEDMOWA 
 
ĆWICZENIE 1.Pozyskiwanie i przetwarzanie danych przestrzennych do trójwymiarowej rekonstrukcji obiektów fizycznych (M. Haraburda, K. Skalski) 
 
ĆWICZENIE 2.Parametryczne modelowanie trójwymiarowe z zastosowaniem elementów grafiki komputerowej (J. Domański, J. Skoworodko) 
 
ĆWICZENIE 3.Modelowanie geometryczne powierzchni swobodnych w systemie CAD Pro/ENGINEER (M. Pawlikowski, J. Domański, K. Skalski, A. Werner) 
 
ĆWICZENIE 4.Wpływ metod opisu krzywych i powierzchni na dokładność modelowania geometrycznego (K. Skalski, R. Grygoruk, A. Werner) 
 
ĆWICZENIE 5.Tworzenie i przekształcanie obiektów w programie graficznym Corel (G. Wróblewski, K. Skalski) 
 
ĆWICZENIE 6.Modelowanie i przekształcanie obiektów w programie graficznym 3D Studio MAX (J. Plewicki, P. Borkowski) 
 
ĆWICZENIE 7.Sceny i animacje w programie graficznym 3D Studio MAX (J. Plewicki, P. Borkowski) 136 
 
ĆWICZENIE 8.Filtry graficzne w programie Corel i ich zastosowanie do przetwarzania obrazu cyfrowego (G. Wróblewski, R. Grygoruk) 
 
ĆWICZENIE 9.Weryfikacja modeli geometrycznych projektowanych obiektów poprzez modele fizyczne z zastosowaniem stereolitografii (M. Haraburda, K. Skalski) 
 
ĆWICZENIE 10.Projektowanie odwrotne (Reverse Engineering) w systemach komputerowego wspomagania CMM/CAD/CAM (J. Skoworodko, K. Skalski, M. Pawlikowski)

Galeria
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Olszewski Aleksander, Pamuła Jan
W imieniu autorów pragnę serdecznie podziękować za krytyczne uwagi, które miały miejsce w trakcie powstawania pracy, profesorom z ASP Łodzi oraz recenzentom książki prof. W. Łuczajowi Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach oraz profesorowi G. Mazurkowi z UMCS Lublin. Niezależnie od tych uwag, wszyscy zwracali uwagę na konieczność powstania tego typu opracowania. Uważam, że to wydanie będzie swoistym testem nad opracowaniem następnej wersji książki. Muszę tu również przyznać, iż nadążanie za zmianam
Budzynowski Tomasz, Ostrowski Bogusław, Poprzeczka Andrzej, Ziewiec Witold
W ciągu ostatnich dwudziestu lat jesteśmy świadkami szybkiego, niespotykanego wcześniej postępu w dziedzinie rozwoju nauki i technologii produkcji tworzyw konstrukcyjnych. Dowodem tego jest między innymi fakt, że w krajach rozwiniętych gospodarczo za jedno z kryteriów oceny zaawansowania technicznego i technologicznego uważa się postęp w dziedzinie rozwoju produkcji materiałów. Rozwój produkcji materiałów, możliwości technologiczne ich wytwarzania, przetwarzania oraz zastosowania stymulują powst
Kniat Jan
Podręcznik jest wprowadzeniem do programowania w języku C++. W początkowych rozdziałach opisano strukturalne elementy języka C++, w tym dane, struktury danych, wyrażenia, instrukcje i funkcje. W dalszych rozdziałach przedstawiono mechanizmy obiektowe języka C++: klasy i obiekty, przeciążanie operatorów, dziedziczenie i funkcje wirtualne. Książka zawiera także definicje podstawowych funkcji bibliotecznych do wprowadzania i wyprowadzania danych.
Uziębło Marcin
Opracowanie zawiera zadania z różnych działów fizyki na poziomie maturalnym szkoły średniej. Jest skierowane do uczniów szkół średnich, maturzystów oraz studentów rozpoczynających studia na kierunkach ścisłych, dla których może stanowić gruntowne powtórzenie z fizyki w nietypowym ujęciu problemów fizycznych.
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Księgarnia Techniczna zamieszcza w ofercie głównie podręczniki akademickie oraz książki techniczne przede wszystkim z dziedzin takich jak mechanika techniczna, podstawy konstrukcji, technologia gastronomiczna. Główne wydawnictwa w ofercie to Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska oraz POLSL.
Wszelkie sugestie odnośnie zapotrzebowania na określone książki techniczne i podręczniki akademickie prosimy zgłaszać poprzez email podany w zakładce Kontakt


Księgarnia Techniczna - XML Sitemap


Aktualna Data: 2019-08-23 20:44
© Księgarnia Techniczna. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.