UPSSS! JavaScript nie działa sprawdź ustawienia przeglądarki

Logowanie Rejestracja
Katalog książek :: EZOTERYKA
Sortowanie:
Strona: [1] / 1
Zbiór wróżb Nie zawsze możemy lub chcemy zamówić sobie wizytę u profesjonalnej wróżki czy praktyka ezoteryki, a przy pomocy zamieszczonych w tej książce przykładów wróżebnych, które możemy wykonać sami, otrzymamy odpowiedź na nurtujące nas pytania. Wróżbę arabską wykonujemy raz; roku, aby poznać, co niesie nam kolejny rok.
Wydawnictwo: Loka
10,00 zł

przechowalnia
Przesłanie ze światła. Rozmowy z Jupiterem, Junowem z Orionis oraz HorusemAutor ujawnia przekazy mentalne od Istoty Świetlistej - Horus i innych wysoko rozwiniętych Istot Duchowych, łącznie z wyjaśnieniem istoty Horusa. Ponadto książka zawiera: komentarze do przekazów, przesłanie do narodu polskiego, budowa i znaczenie piramid energetycznych Horusa, o istotach pozaziemskich i UFO, artykuły na temat nowej duchowości i 4 nowe przykazania, wskazówki dla świadomego duchowego życia. Jak urządzić się i prowadzić życie w harmonii z Bogiem i etyką, by żyć szczęśliwie, zdrowo i z powodzeniem.
Wydawnictwo: Loka
39,00 zł
25,00 zł

przechowalnia
Pokonać pecha Przesłanie tej książki jest klarowne i proste: należy myśleć pozytywnie, bo myśli ludzkie mają moc materializowania się i kształtowania ludzkiego życia. Dlatego stale myśląc, że może nas spotkać coś złego, ściągamy na siebie nieszczęścia. „Myśląc bez przerwy o pechu, zagrożeniu, złych następstwach słów, datach feralnych sami na siebie ściągamy wywołanego swym postępowaniem wilka z lasu - czyli pecha. Negatywne myślenie jest wstępem, który otwiera drzwi pechowi”. Jak temu zaradzić?
Wydawnictwo: Loka
14,00 zł

przechowalnia
Strona: [1] / 1
Księgarnia Techniczna zamieszcza w ofercie głównie podręczniki akademickie oraz książki techniczne przede wszystkim z dziedzin takich jak mechanika techniczna, podstawy konstrukcji, technologia gastronomiczna. Główne wydawnictwa w ofercie to Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska oraz POLSL
Księgarnia Techniczna - XML Sitemap
©Sprzedaż Książek. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved

Wykonanie: inż. Agnieszka Kamińska