UPSSS! JavaScript nie działa sprawdź ustawienia przeglądarki

Logowanie Rejestracja
Katalog książek :: INNE
Sortowanie:
Strona: [1] / 1
Projektowanie ogrodów, ogródków i działekPoradnik projektowania oraz pielęgnacji ogrodów i działek, przydatny w każdym domu. Dowiesz się z niego jak przygotowywać trawnik, ogrodzenie ogrodu, żywopłoty, parkany, mury w ogrodzie, pergole, czy ogródki tarasowe. Autorka opisuje w jaki sposób zaprojektować ogród zimowy, szklarnię,
Wydawnictwo: Wydawnictwo REA
65,00 zł
Dostępność

przechowalnia
Organizacja pracy w hotelarstwie cz 2. Podręcznik do nauki zawodu Technik hotelarstwaHotelarstwo jest rodzajem usługi, która polega na zorganizowanym udzielaniu gościny. Hotelarz powinien mieć świadomość, że oferowane przez niego usługi muszą być na wysokim poziomie. Dlatego tak dużą wagę przywiązuj e się do doboru i szkolenia kadry pracowników zakładów hotelarskich. Hotelarz powinien mieć odpowiednie predyspozycje fizyczne i psychiczne, szeroką wiedzę oraz umiejętność komunikowania się.
Wydawnictwo: Wydawnictwo REA
34,00 zł

przechowalnia
Jak nauczyć psa porządku? Praktyczny program szkolenia dla psów w każdym wiekuNiniejsza książka ma naukę przyspieszyć i ułatwić życie tobie i twemu psu. Pomoże ci zrozumieć, co pies myśli na temat potrzeb fizjologicznych. I przekonasz się, że taka nauka nie jest, jak uważają niektórzy, jakimś spędzającym sen z powiek horrorem. Nauczysz nowego przyjaciela rozróżniać pory wyjść ?za potrzebą" i wyjść dla zabawy. Stanie się to szybciej niż wydawało ci się możliwe i przy okazji dowiesz się sporo o swoim psie. Mówimy tu jak uczyć porządku dorosłe psy.
Wydawnictwo: Wydawnictwo REA
24,90 zł

przechowalnia
Organizacja pracy w hotelarstwie cz 1. Podręcznik do nauki zawodu Technik hotelarstwaHotelarstwo jest rodzajem usługi, która polega na zorganizowanym udzielaniu gościny. Hotelarz powinien mieć świadomość, że oferowane przez niego usługi muszą być na wysokim poziomie. Dlatego tak dużą wagę przywiązuj e się do doboru i szkolenia kadry pracowników zakładów hotelarskich. Hotelarz powinien mieć odpowiednie predyspozycje fizyczne i psychiczne, szeroką wiedzę oraz umiejętność komunikowania się.
Wydawnictwo: Wydawnictwo REA
22,00 zł

przechowalnia
Usługi turystyczne. cz 1. Podręcznik do nauki zawodu technik hotelarstwaUSŁUGI TURYSTYCZNE - podręcznik przeznaczony dla uczniów i słuchaczy kształcących się w zawodzie technik hotelarstwa oraz osób zainteresowanych dynamicznie rozwijającą się dziedziną życia, jaką jest turystyka. Materiał został podzielony na dwie części.
Wydawnictwo: Wydawnictwo REA
27,00 zł

przechowalnia
Kuchnia RosyjskaKuchnia rosyjska stanowi doskonałe kompendium wiedzy o dawnej i współczesnej rosyjskiej sztuce kulinarnej ? jednej z najbogatszych, najciekawszych i najbardziej urozmaiconych kuchni świata. Na jej wyjątkowość i oryginalność wpłynęły obyczaje i tradycje kulinarne ludów zamieszkujących olbrzymie terytorium pomiędzy Morzem Białym, Morzem Czarnym i Oceanem Spokojnym. Bogactwo surowców i produktów przyczyniło się do wielkiej różnorodność przyrządzanych potraw, zarówno w kuchni dworskiej, magnackiej
Wydawnictwo: Wydawnictwo REA
99,00 zł
Dostępność: brak - zapytaj

przechowalnia
Stylizacja - elementy projektowania fryzur. Podręcznik dla uczniów zawodowych szkół fryzjerskichNiniejsza książka przeznaczona jest przede wszystkim dla szkół zawodowych oraz do kształcenia podczas praktyk w zakładach fryzjerskich, ale może również pomóc w samodzielnej pracy. Wiele przyjemności w czasie nauki i twórczej pracy!
Wydawnictwo: Wydawnictwo REA
29,00 zł

przechowalnia
Kosmetyka. Podręcznik do nauki zawoduNowoczesny podręcznik do nauczania zawodu kosmetyczki w szkołach, z możliwością wykorzystania w indywidualnym szkoleniu w salonach kosmetycznych i fryzjerskich oraz na kursach dokształcających. Podręcznik szczegółowo i w sposób usystematyzowany omawia: podstawy kosmetyki, dermatologię, preparaty kosmetyczne i ich zastosowanie, ?gabinet kosmetyki całościowej?, pielęgnację rąk i stóp, kosmetykę upiększającą, zadania i pytania służące sprawdzaniu zdobytej wiedzy uczącego się. Podręcznik dopuszczony
Wydawnictwo: Wydawnictwo REA
72,00 zł
Dostępność: brak - zapytaj

przechowalnia
Strona: [1] / 1
Księgarnia Techniczna zamieszcza w ofercie głównie podręczniki akademickie oraz książki techniczne przede wszystkim z dziedzin takich jak mechanika techniczna, podstawy konstrukcji, technologia gastronomiczna. Główne wydawnictwa w ofercie to Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska oraz POLSL.
Wszelkie sugestie odnośnie zapotrzebowania na określone książki techniczne i podręczniki akademickie prosimy zgłaszać poprzez email podany w zakładce Kontakt
Księgarnia Techniczna - XML Sitemap
©Księgarnia Techniczna. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved

Wykonanie: inż. Agnieszka Kamińska